پرش به محتوای اصلی

اخبار

بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان

بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان
رئیس مرکز بازرسی، نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات بمنظور بررسی و نظارت بر عملکرد اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان و ادارات کل استانی شرکت¬های تابعه بازدید بعمل آوردند.

جناب آقای سبوحی رییس مرکز بازرسی درهفته اول اردیبهشت ماه به منظور بررسی عملکرد و نظارت بر اقدامات انجام شده و تبیین نقطه نظرات وزیر محترم از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان و ادارات کل استانی شرکتهای وابسته بازدیدبه عمل آوردند.

 

 بازدیداز استان گیلان1  

در این سفر  ادارات کل استانی وابسته وزارت متبوع (پست، پست بانک و زیرساخت)  مورد بازدید قرارگرفت.

 بازدیداز استان گیلان3

ایشان ضمن برگزاری جلسات اختصاصی با مدیران کل مربوطه، در جلسه شورای اداری مدیران ارشد حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات که به منظور مرور اهم مسائل مربوطه و بررسی راهکارها در راستای هم افزایی ، هماهنگی با مدیر ارشد استان و ارتقاء سطح خدمات ICT تشکیل گردید شرکت نمودند.

بازدیداز استان گیلان4

همچنین طی نشست صمیمانه ای با معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، برنامه­ های وزارت متبوع درحوزه فناوری اطلاعات و مشکلات و چالشهای پیش روی آن مورد بررسی قرار گرفت

بازدیداز استان گیلان2

ایشان در ادامه سفر استانی نسبت به بازدید از زمین محل احداث پروژه ساختمانی احداث مجتمع اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات بعمل آوردند.

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۳۹
تعداد بازدید : ۱۵,۷۵۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید