پرش به محتوای اصلی

اخبار

بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان

بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان
رئیس مرکز بازرسی، نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات بمنظور بررسی و نظارت بر عملکرد اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان و ادارات کل استانی شرکت¬های تابعه بازدید بعمل آوردند.

 

جناب آقای سبوحی رییس مرکز بازرسی درهفته اول آذرماه به منظور بررسی عملکرد و نظارت بر اقدامات انجام شده و تبیین نقطه نظرات وزیر محترم از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان و ادارات کل استانی  شرکت­های وابسته بازدید به عمل آوردند.

همدان1

 

 

در این سفر  ادارات کل استانی وابسته وزارت متبوع ( تنظیم مقررات ، پست، پست بانک و زیرساخت) و مخابرات استان مورد بازدید قرارگرفت.

 

همدان2

 

ایشان ضمن برگزاری جلسات اختصاصی با مدیران کل مربوطه ، در جلسه شورای اداری مدیران ارشد حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و با حضور مدیران منطقه اپراتورهای ایرانسل و رایتل که به منظور مرور اهم مسائل مربوطه و بررسی راهکارها در راستای هم افزایی ، هماهنگی با مدیر ارشد استان و ارتقاء سطح خدمات ICT تشکیل گردید شرکت و ضمن استماع گزارشات مدیران حوزه در خصوص اهم اقدامات انجام شده ، نسبت به بررسی برخی موضوعات و مشکلات مطروحه بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت و در نهایت رئیس محترم مرکز ضمن جمع بندی مباحث نکاتی را در خصوص اهتمام مدیران در اجرای وظایف ، تکریم ارباب رجوع ، قانونمداری، هماهنگی و همدلی و همراهی مدیران مجموعه بیان نمودند.

 

همدان4

 

همچنین ایشان از زمین در نظر گرفته شده جهت احداث مجتمع اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و نیز ساختمان ماهواره اداره کل ارتباطات زیرساخت ، بازدید بعمل آوردند.

همدان3

۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۹
تعداد بازدید : ۸۷۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید