پرش به محتوای اصلی

اخبار

بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه

بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان    کرمانشاه
رئیس مرکز بازرسی، نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات بمنظور بررسی و نظارت بر عملکرد اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه و ادارات کل استانی شرکت¬های تابعه بازدید بعمل آوردند.

 


کرمانشاه2 جناب آقای سبوحی رییس مرکز بازرسی درهفته اول مهرماه به منظور بررسی عملکرد و نظارت بر اقدامات انجام شده و تبیین نقطه نظرات وزیر محترم از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه و ادارات کل استانی  شرکت­های وابسته بازدید به عمل آوردند.

 

کرمانشاه6

در این سفر  ادارات کل استانی وابسته وزارت متبوع (پست، پست بانک و زیرساخت)  مورد بازدید قرارگرفت.

 


کرمانشاه8
کرمانشاه6

 

ایشان ضمن برگزاری جلسات اختصاصی با مدیران کل مربوطه، در جلسه شورای اداری مدیران ارشد حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات که به منظور مرور اهم مسائل مربوطه و بررسی راهکارها در راستای هم افزایی ، هماهنگی با مدیر ارشد استان و ارتقاء سطح خدمات ICT تشکیل گردید شرکت نمودند.

 


کرمانشاه4
کرمانشاه3
کرمانشاه2

 

ایشان در ادامه سفر استانی نسبت به بازدید از پایانه مرزی خسروی ، ساختمان مبادله مرزی پست و تمهیدات و اقدامات اداره کل در آمادگی از زوار اربعین حسینی مورد بررسی قرار گرفت ، همچنین ضمن حضور در پایش از وضعیت فناوری و امنیت سایبری فرودگاه کرمانشاه از پروژه احداث ساختمان مجتمع اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات بازدید بعمل آوردند.


کرمانشاه7
کرمانشاه5

۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۱۵
تعداد بازدید : ۷۶۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید