پرش به محتوای اصلی

اخبار

بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان

بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان
رئیس مرکز بازرسی، نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات بمنظور بررسی و نظارت بر عملکرد اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان و ادارات کل استانی شرکت های تابعه بازدید بعمل آوردند.

جناب آقای سبوحی رییس مرکز بازرسی درهفته سوم مهرماه به منظور بررسی عملکرد و نظارت بر اقدامات انجام شده و تبیین نقطه نظرات وزیر محترم از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان و ادارات کل استانی  شرکت­های وابسته بازدید به عمل آوردند.

 


بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان2
بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان1

 

در این سفر ضمن بازدید از ادارات کل استانی وابسته وزارت متبوع (پست، پست بانک و زیرساخت)  مرکز داده استان و پروژه در حال احداث ساختمان اداره کل در برنامه بازدید قرارگرفت.

 


بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان3
بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان4

 

ایشان ضمن برگزاری جلسات اختصاصی با مدیران کل مربوطه، در جلسه شورای اداری مدیران ارشد حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات که به منظور مرور اهم مسائل مربوطه و بررسی راهکارها در راستای هم افزایی ، هماهنگی با مدیر ارشد استان و ارتقاء سطح خدمات ICT تشکیل گردید شرکت نمودند.

 


بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان7
بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان5

 

همچنین طی نشست صمیمانه ای با جناب آقای فدائی سرپرست محترم استانداری، برنامه­های وزارت متبوع درحوزه فناوری اطلاعات و اقدامات متقابل جهت ارتقاء سطح ارتباطات در استان مورد بررسی قرار گرفت.

۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۷:۲۹
تعداد بازدید : ۶۱۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید