پرش به محتوای اصلی

اخبار

بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی

بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی
رئیس مرکز بازرسی، نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات بمنظور بررسی و نظارت بر عملکرد اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی و ادارات کل استانی شرکت¬های تابعه بازدید بعمل آوردند.

جناب آقای سبوحی رییس مرکز بازرسی در نیمه مهرماه سفر دو روزه ای به منظور بررسی عملکرد و نظارت بر اقدامات انجام شده و تبیین نقطه نظرات وزیر محترم از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی و ادارات کل استانی  شرکت­های وابسته بازدید به عمل آوردند.

 

 رسانه جدید  

 

در این سفر ضمن بازدید از ادارات کل استانی وابسته وزارت متبوع (پست، پست بانک ، تنظیم مقررات وارتباطات رادیوئی و زیرساخت)  مرکز داده استان وساختمان پست بانک(خیام) در برنامه بازدید قرارگرفت.

 

بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی2

 

ایشان ضمن برگزاری جلسات اختصاصی با مدیران کل مربوطه، در جلسه شورای اداری مدیران ارشد حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات که به منظور مرور اهم مسائل مربوطه و بررسی راهکارها در راستای هم افزایی و ارتقاء سطح خدمات ICT تشکیل گردید شرکت نمودند.

 

بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی3

 

همچنین طی نشست صمیمانه ای با معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، برنامه ­های وزارت متبوع درحوزه فناوری اطلاعات و مشکلات و چالشهای پیش روی آن مورد بررسی قرار گرفت.

 

بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی4

۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۷:۰۱
تعداد بازدید : ۸۰۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید