پرش به محتوای اصلی

اخبار

بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل

بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل
رییس مرکز بازرسی، نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات بمنظور بررسی و نظارت بر عملکرد اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل و ادارات کل استانی شرکت های تابعه بازدید بعمل آوردند

جناب آقای سبوحی رییس مرکز بازرسی در هفته اول مرداد ماه سفر دو روزه ای به منظور بررسی عملکرد و نظارت بر اقدامات انجام شده و تبیین نقطه نظرات وزیر محترم از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل و ادارات کل استانی شرکت­های وابسته بازدید به عمل آوردند.

:   بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استاناردبیل1

 

در این سفر ضمن بازدید از ادارات کل استانی وابسته وزارت متبوع (پست، پست بانک و زیرساخت)، کارگاه ساختمانی پروژه احداث ساختمان اداره کل ارتباطات و ستاد مخابرات استان در برنامه بازدید قرار گرفت.

:   بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل3

ایشان ضمن برگزاری جلسات اختصاصی با مدیران کل مربوطه، در جلسه شورای اداری مدیران ارشد حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات که به منظور مرور اهم مسائل مربوطه و بررسی راهکارها در راستای هم افزایی و ارتقاء سطح خدمات ICT تشکیل گردید شرکت نمودند.

 

:   بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل2

 

همچنین طی نشست صمیمانه ای با معاونین محترم هماهنگی امور عمرانی و هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، برنامه ­های وزارت متبوع درحوزه فناوری اطلاعات و مشکلات و چالشهای پیش روی آن مورد بررسی قرار گرفت.

 

:   بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل4

۱۵ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۵۰
تعداد بازدید : ۷۲۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید