پرش به محتوای اصلی

اخبار

بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام

بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام
رییس مرکز بازرسی، نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات بمنظور بررسی و نظارت بر عملکرد اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام و ادارات کل استانی شرکت های تابعه بازدید بعمل آوردند

جناب آقای سبوحی رییس مرکز بازرسی در هفته اول تیر ماه سفر دو روزه ای به منظور بررسی عملکرد و نظارت بر اقدامات انجام شده و تبیین نقطه نظرات وزیر محترم از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام و ادارات کل استانیشرکت­های وابسته بازدید به عمل آوردند.

رسانه جدید

در این سفر ضمن بازدید از ادارات کل استانی وابسته وزارت متبوع (پست، پست بانک و زیرساخت)  زمین اختصاصی جهت احداث اداره کل ارتباطات و مخابرات استان ، ایستگاه پایانه فیبر نوری زیرساخت شهرستان مهران و پایانه مرزی نیز در برنامه بازدید قرارگرفت.

ایشان ضمن برگزاری جلسات اختصاصی با مدیران کل مربوطه، در جلسه شورای اداری مدیران ارشد حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات که به منظور مرور اهم مسائل مربوطه و بررسی راهکارها در راستای هم افزایی و ارتقاء سطح خدمات ICT تشکیل گردید شرکت نمودند.

3

 

همچنین طی نشست صمیمانه ای با معاون محترم سیاسی و امنیتی  استانداری، برنامه ­های وزارت متبوع درحوزه فناوری اطلاعات و مشکلات و چالشهای پیش روی آن مورد بررسی قرار گرفت.

:   بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام 2

۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۶:۲۶
تعداد بازدید : ۸۱۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید