پرش به محتوای اصلی

اخبار

بازدید از ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان های گلستان و خراسان شمالی

بازدید از ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان های  گلستان و خراسان شمالی
رییس مرکز بازرسی، نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات بمنظور بررسی و نظارت بر عملکرد ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان های گلستان و خراسان شمالی بازدید بعمل آورند.

 

جناب آقای سبوحی رییس مرکز بازرسی در دی ماه سال جاری طی دو نوبت سفر استانی و به منظور بررسی عملکرد و نظارت بر اقدامات انجام پذیرفته و تبیین نقطه نظرات مقام عالی وزارت از ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان های گلستان و خراسان شمالی و همچنین ادارات کل استانی شرکت­های وابسته بازدید نمودند.

ایشان در این سفرها ضمن بازدید از ادارات کل استانی وابسته وزارت متبوع (پست، پست بانک و زیرساخت) و مرکز داده استان گلستان، در جلسات اختصاصی که با مدیران کل مربوطه برگزار گردید شرکت نمودند.

همچنین در جلسه شورای اداری مدیران ارشد حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان شرکت نموده و ضمن بررسی  اهم مسائل مربوط به حوزه ICT ، راهکارهای لازم در راستای هم افزایی و ارتقاء سطح خدمات را مورد بررسی قرار دادند.

  بازدید خراسان شمالی

 

علاوه بر جلسات و بازدیدهای انجام شده، نشست­ های صمیمانه­ ای با معاونین محترم هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری های استان های یاد شده صورت پذیرفت که در آن ها برنامه­ های وزارت متبوع در حوزه فناوری اطلاعات تشریح گردیده، مشکلات و راهکارهای پیش رو مورد بررسی قرار گرفت.

 

 بازدید خراسان شمالی 2

۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱
تعداد بازدید : ۱,۱۳۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید