پرش به محتوای اصلی

اخبار

کسب رتبه برتر بین دستگاه های اجرایی کشور توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

کسب رتبه برتر بین دستگاه های اجرایی کشور توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
مراسم اختتامیه جشنواره شهید رجایی به منظور تجلیل از وزارتخانه‌ها و دستگاه های برتر دولت روز دوشنبه هشتم شهریور ماه همزمان با هفته دولت با حضور رئیس‌جمهور و اعضای هیئت‌ دولت و جمعی از مدیران، کارکنان و کارمندان دولت در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد.

مراسم اختتامیه جشنواره شهید رجایی به منظور تجلیل از وزارتخانه‌ها و دستگاه های برتر دولت روز دوشنبه هشتم شهریور ماه همزمان با هفته دولت با حضور رئیس‌جمهور و اعضای هیئت‌ دولت و جمعی از مدیران و کارمندان دولت در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد.

از میان دستگاه های اجرایی، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، وزارت امور خارجه، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت نفت، وزارت جهاد کشاورزی از سوی رییس جمهور مورد تقدیر قرار گرفتند.


همچنین شرکت ارتباطات زیر ساخت، بعنوان شرکت وابسته و تابعه برتر مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

در این مراسم بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، وزارت کشور، وزارت راه و شهرسازی، وزارت نیرو به عنوان دستگاه ها برتر وابسته به نهاد ریاست جمهوری معرفی و از سوی رییس جمهور مورد تقدیر قرار گرفتند.

در ابتدای این جشنواره، انصاری، رییس سازمان امور اداری و استخدامی به ارائه گزارشی از نحوه انتخاب دستگاه های برتر اجرایی پرداخت.

 


منبع: خبرگزاری ایسنا

۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۴:۳۴
تعداد بازدید : ۹۱۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید