پرش به محتوای اصلی

اخبار

بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و دستگاههای تابعه استان هرمزگان

بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و دستگاههای تابعه استان هرمزگان
رئیس مرکز بازرسی وزارت بهمراه مدیران دفاتر بازرسی دستگاههای تابعه از اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات و ادارات کل استانی دستگاههای تابعه استان هرمزگان بازدید نمودند.

چهارمین بازدید استانی رئیس مرکز بازرسی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیران کل بازرسی سازمانها و شرکتهای دارای توابع استانی از استان هرمزگان  بعمل آمد.

در این بازدید مدیر کل دفتر هماهنگی امور استان ها و مدیران کل بازرسی و ارزیابی عملکردحوزه های تابعه به همراه آقای رضوانی پور در استان حضور یافته و به بررسی اقدامات انجام شده و مسائل و مشکلات احتمالی موجود در حوزه ذیربط پرداختند.

 

هرمزگان نماینده1
هرمزگان پست2

 دیدار با نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه محترم بندرعباس، دیدار با بازرس کل محترم استان، بازدید از مرکز pc شرکت ارتباطات زیرساخت، بازدید از ساختمان مرکزی و مرکز تجزیه مبادلات پست، دفاتر پیشخوان دولت، بازدید از شعبه مرکزی و مدیریت امور شعب پست بانک، حضور در اداره کل تنظیم مقررات جنوب شرق کشور، حضور در جلسه شورای مدیران ict استان و بررسی مشکلات، نقاط ضعف و قوت حوزه های تابعه و بررسی راهکارهای حل مشکلات، بررسی پیشرفت مصوبات وزیر محترم بویژه در روستاها و منطق محروم از جمله منطقه عمومی حاجی آباد، بشاگرد، میناب، سواحل مکران و قشم از جمله برنامه های سفر به استان بود.

 

هرمزگان زیرساخت2 هرمزگان زیرساخت
هرمزگان پست3
هرمزگان پست1

 

 

 در جلسه و ملاقات با نماینده سازمان بازرسی کل کشور و بازرس کل استان هرمزگان گزارشی از وضعیت تابعه ICT استان ارائه و نقطه نظرات بازرس کل استان ، و نیز مشکلات حوزه ICT که مورد شکایت مردم یا حسب بررسی سازمان  احصاء گردیده بررسی و مقرر شد پیگیری لازم از سوی مرکز بازرسی صورت پذیرد.

 بشاگرد1

 

بشاگرد3

 

 

بش1

 

متعاقب بازدید های انجام شده از واحدهای تابعه در استان، جلسه شورای مدیران ICT استان این واحدها با حضور مدیران کل حوزه های تابعه و مدیر مخابرات استان برگزار و گزارشی جامع از اقدامات انجام شده طی سال جاری ، درخواستها ، پیشنهادات و نقطه نظرهای توابع مطرح گردید در پایان آقای رضوانی پور(رئیس مرکز) با تشکر از اقدامات مطلوب صورت گرفته در حوزه ارتباطات در این استان، پیشرفتهای حاصل شده را مرهون همدلی، تعامل و هماهنگی مثال زدنی مدیران واحدها دانستند و نکاتی را در پاسخ به مباحث مطروحه از سوی مدیران واحدهای توابع بیان نمودند.


هرمز4
هرمز2
هرمز2
هرمز1

۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۲۶
تعداد بازدید : ۴۰۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید