پرش به محتوای اصلی

اخبار

بازدید از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

بازدید از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات
رئیس مرکز و روسای گروه های مرکز بازرسی ، نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات وزارت ارتباطات بازدید های دوره ای را در دستور کار خود قرار دادند.

در راستای تعامل و همکاری حداکثری با مدیران ارشد واحدهای تابعه وزارت متبوع و به منظور بررسی و نظارت بر فرایند پیشبرد اهداف و ماموریتهای جاری، همچنین تقویت جایگاه دفاتر بازرسی و مدیریت عملکرد واحدهای یاد شده و آشنایی با مسائل و مشکلات آنها،در تاریخ 99/۱1/6 از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات بازدید  بعمل آمد.


پژوهشگاه3
پژوهشگاه2

در این بازدید ابتدا جلسه ای با مدیرکل و همکاران دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد سازمان مذکور برگزار و اقدامات انجام شده در سال جاری در حوزه های بازرسی، پاسخگویی به شکایات و ارزیابی عملکرد توسط مدیرکل و مدیران میانی و کارشناسان این واحد ارائه و در ادامه نقطه نظرات و پیشنهادات همکاران استماع و در پایان نکات لازم در باب اهمیت و جایگاه نظارت و بازرسی و نقش و تاثیر آن در پیشبرد اهداف مجموعه وسیاست های کلان حوزه بازرسی وزارت مطرح گردید.


پژوهشگاه5
پژوهشگاه4

همچنین متعاقب جلسه مذکور، جلسه ای با حضور معاون محترم وزیر و رئیس و معاونین محترم و مدیران ارشد آن سازمان برگزار و ضمن استماع گزارش اقدامات انجام شده ایشان، نکات مهم و نیاز به توجه بیشتر در حوزه های مختلف از جمله وضعیت ارزیابی عملکرد آن سازمان مطرح گردید.


پژوهشگاه7
پژوهشگاه6

تحلیل عملکردپژوهشگاه ارتباطات و بررسی نقاط ضعف و قوت پژوهشگاه  در شاخص های اختصاصی و عمومیریا، میزان پیشرفت مصوبات جلسه کنترل پروژه وزیر محترم، از جمله برنامه های این بازدیدبود.

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۱۳
تعداد بازدید : ۳۳۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید