پرش به محتوای اصلی

اخبار

بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و دستگاههای تابعه استان خراسان رضوی

بازدید از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و دستگاههای تابعه استان خراسان رضوی
رئیس مرکز بازرسی وزارت بهمراه مدیران دفاتر بازرسی دستگاههای تابعه از اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات و ادارات کل استانی دستگاههای تابعه استان خراسان رضوی بازدید نمودند.

دومین بازدید استانی رئیس مرکز بازرسی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیران کل بازرسی سازمانها و شرکتهای دارای توابع استانی از استان خراسان رضوی بعمل آمد.

 

17

در این بازدید ابتدا معاون مرکز و مدیران کل بازرسی توابع از تاریخ 9۹/۱۰/2۹ در استان حضور یافته و به بررسی اقدامات انجام شده و مسائل و مشکلات احتمالی موجود در حوزه ذیربط پرداختند و با حضور در شهرستانهای تربت حیدریه، بجستان، گناباد و نیشابور ، وضعیت پوشش تلفن همراه ، اینترنت و هوشمند سازی مدارس ۱۶ روستا از توابع شهرستانهای مذکور که جزء مصوبات سفر استانی آقای وزیر در سال گذشته بوده است را مورد بررسی قرار دادند.

 

810

 

در ادامه و با حضور ریس مرکز بازرسی در استان نسبت به تشکیل جلسه و ملاقات با رئیس منطقه یک سازمان بازرسی کل کشور و بازرس کل استان خراسان رضوی گزارشی از وضعیت تابعه ICT استان ارائه و نقطه نظرات بازرس کل استان ، و نیز مشکلات حوزه ICT  که مورد شکایت مردم یا حسب بررسی سازمان  احصاء گردیده بررسی و مقرر شد پیگیری لازم  از سوی مرکز بازرسی صورت پذیرد.

b1

16

 

14

بازدید از ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات ، ارتباطات زیرساخت، پست استان، منطقه شمال شرق سازمان تنطیم مقررات و مدیریت شعب پست بانک از دیگر برنامه های سفر بود که در تاریخ 99/11/1 انجام پذیرفت.

 


13
12

 

متعاقب بازدید های انجام شده از واحدهای تابعه در استان، جلسه شورای مدیران ICT استان این واحدها با حضور مدیران کل حوزه های تابعه و مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی برگزار و گزارشی جامع از اقدامات انجام شده طی سال جاری ، درخواستها ، پیشنهادات و نقطه نظرهای توابع مطرح گردید در پایان آقای رضوانی پور(رئیس مرکز) با تشکر از اقدامات مطلوب صورت گرفته در حوزه ارتباطات در این استان، پیشرفتهای حاصل شده را مرهون همدلی، تعامل و هماهنگی مثال زدنی مدیران واحدها دانستند و نکاتی را در پاسخ به مباحث مطروحه از سوی مدیران واحدهای توابع بیان نمودند.

 


16
11
 

 

شایان ذکر است در تاریخ 99/۱۱/2 از پارک توسعه اقتصاد دیجیتال مشهد نیز بازدید و با مدیران و مسولین شرکتهای دانش بنیان و استارت آپهای حاضر در پارک مذاکره و نقطه نظرات آنها برای بهره برداری هر چه بیشتر از محصولات این شرکتها استماع گردید.


b4
b3


7
6

b2

۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۷:۱۳
تعداد بازدید : ۲۷۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید